Previous
Next

Łabędź Chloe

Symbol delikatnoci

Nietaktem byłoby nie obdarzyć jednego z naszych regałów sylwetką tak dostojnego zwierzcia jakim jest łabdŁabdzica Chloe, lata brzydkiego kacztka ma już dawno za sobą - teraz wdzicznie sunie po tafli wody, okazjonalnie przywdziewajc koronę zdobytą na konkursie Miss Polskich Jezior.

Wane jest wntrze ...

Jeeli o to chodzi to Chloe pomieci całkiem sporo - przecież pod swoimi skrzydłami chowała już nie jedno małłabdzitko! Teraz z najwikszą przyjemnością zaopiekuje się dziecięcymi skarbami, najciemniejszymi zabawkami i najukochańszymi książkami.

50 cm
85 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 410,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

Liczy się nie tylko pikno...

Ale przede wszystkim bezpieczestwo, które stanowi priorytet w wykonanych przez nas produktach. Pomimo, łabdzie to czsto charakterne zwierzta, nasza Chloe savoir-vivre ma w jednym skrzydle, a miłość do dzieci w drugim. Te wspaniałe cechy, wraz z solidnym wykonaniem i dbałocią o kady detal, zaokrglonymi krawdziam, sprawiajŁabdzica Chloe bdzie idealną kompanką kadej wyimaginowanej przygody, nawet najbardziej kreatywnego dziecka.

Wezmę Cię pod swoje skrzydła

To co uwaamy za najwikszą zaletę mebelków SmallBox to na pewno to, e poza oczywistymi zaletami, jak praktyczność i pikny wygld, czsto są one pierwszymi mebelkiem dziecka, z których moe ono korzystać całkowicie bezpiecznie i samodzielnie. Łabdzica Chloe została stworzona w taki sposób, aby wszystkie przedmioty w niej przechowywane były w zasigu małych, jeszcze nie do koca wprawionych rczek. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wane jest kształtujce się poczucie niezalenoci. A nam, rodzicom, daje to kilka dodatkowych chwil dla siebie :)

Magia minimalizmu

Wszystkie nasze regały, tak samo łabdzica Chloe, zaprojektowane zostały w prosty, minimalistyczny sposób, tak, aby z łatwocią wpasować się w kade domowe otoczenie. I włanie w ten sposób Chloe idealnie sprawdzi się zarówno obok łka dziecka, jak i przechowujc zabawki we wspólnych pomieszczeniach. Na pewno mona liczyć na to, e wniesie ona do wntrza wiele radoci (głównie za sprawą zajtych regałem dzieci), ale take charakteru i ciepła.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF