Previous
Next

Pies Clark

Najlepszy przyjaciel człowieka

Nasz Clark, dostpny w kolorze beowym, idealnie wpasuje się w zarówno do królestwa delikatnoci, jak i intensywnych w kolorach bawialni. Pamitaj, e Clark jak kady poczciwy pies to zwierzę kanapowe i znajdzie swój kt w kadym pokoju dziecicym.

Poda łapę i nie tylko

Clark to pies po szkoleniu-bdzie wiedział nie tylko jak obchodzić się z Twoim dzieckiem, wykonywać wszystkie sztuczki, ale take z najwikszą chcią (oczywicie za parę smaczków) przechowa dla Twojego dziecka jego książki i najulubiesze zabawki. Regał został stworzony w taki sposób, aby dzieci mogły same sigać po jego zawartość, kiedy tylko zapragn. A nie ma przecież nic waniejszego od poczucia samodzielnoci i niezalenoci.

75 cm
71 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 510,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

Noski pełne troski

Wybierajc nasze mebelki z serii SmallBox, nie musisz bać się o bezpieczestwo swoich dzieci. Clark kocha dzieci i zrobi wszystko, aby nie stała się im krzywda. Regał wykonany jest z jakociowych materiałów i atestowanych farb. Wszystkie krawdzie zostały wygładzone, natomiast sam Clark przeszedł szkolenie z dogoterapii :)

Pies na medal

Staramy si, aby wszystkie stworzone przez nas regały stanowiły nie tylko praktyczny i przyjemny dla oka element kadego pokoju dziecicego, ale take dały pocztek nowym dziecicym zainteresowaniom. Bo jak to tak przyjąć pod dach psa nie wiedzc jak spdza on swój wolny czas, co je, jak się bawi i ile pi. Z odpowiedziami na te i inne pytania mogą przyjść rodzice, albo książka znajdujca się w regale.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF