Previous
Next

Żyrafa Charlotte

Wysoka, a niska

Chociaż jest yraf, które znane są z tego, e sigają po listki o których tylko niskie nosoroce mogą tylko pomarzy, to nasza Charlotte jest yrafą w wersji mini. Jednak to kompletnie nie wpływa na jej kompetencje jako yrafy! Dziki swoim niewielkim rozmiarom, idealnie zgrywa się wzrostem ze swoim małym włacicielem, któremu na pewno nie raz zday się dokarmiać ją sałatą z kanapki. Charlotte wietnie sprawdzi się nie tylko jako powierniczka najwikszych sekretów z ycia kadego malca, ale przede wszystkim jako straniczka dziecicych skarbów, książek o yciu na sawannie, lotach w kosmos i baniowych księżniczek

To wspaniały pierwszy krok na drodze ku samodzielnoci i codziennej niezalenoci w zabawie.

86 cm
70 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 510,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

Łagodny jak ... yrafa

Pomimo tego, yrafy to najwiksze obecnie yjce zwierzta ldowe, należą one take do jednych z łagodniejszych. Nasza Charlotte nie jest wyjtkiem - moesz być pewien, e Twoje dziecko moe w pełni bezpieczenie korzystać z naszych mebli. Wszystkie regały wykonane są z najlepszej jakoci materiałów oraz pomalowane są przy pomocy atestowanych, nietoksycznych farb. Dbajc o kady detal, szczególną uwagę zwrócilimy na gładkie wykoczenia i zaokrglone krawdzie, które sprawie uytkowanie regału bdzie super zabaw, niezaburzoną niechcianą drzazgą czy siniakiem.

Co powiesz na yrafę w domu?

Fakt, e nasze meble wykonane są z naturalnych materiałów, posiadają pikne, pasujce do kadego wntrza kolory, są minimalistyczne, jednoczenie pikne i wyjtkowe, a dodatkowo... moesz mieć w domu własną żyraf! Jestemy przekonani, e nasza wspaniałłta Charlotte skradnie serce kadego dziecka i rodzica. Charlotte to mebelek o którym nie da się zapomnie, przegapi, który wrcz kusi, aby wycignąć szyję jak yrafa eby zerknąć co w sobie skrywa. Przed zakupem sprawdź czy masz zapas lici i gałązek, bo nasza Charlotte, ze wzgldu na wysoką jakość wykonania, zostanie z Tobą na długie lata i zapasy pokarmu z pewnocią się przydadz.

Z miłoci do natury

Nie jest trudno zauwaye wikszość naszych mebelków swoim kształtem i tematyką nawizuje do codziennych przedmiotów, oraz natury. W ten sposób motywujemy dzieci, nie tylko do samodzielnej zabawy, ale take do poznawania wiata, rozwijania zainteresowa, zadawania pytań z odpowiedziami na które to rodzice, jak superbohaterowie przychodzą z odpowiedzi, bdź na które odpowiedzi dzieci znajdą w książkach, które skrywają nasze mebelki.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF