Previous
Next

Koń Lucy

Jaki jest ko, kady widzi

Lucy, ze wzgldu na swoje kompaktowe wymiary oraz ponadczasowy, minimalistyczny styl, gorco poleca się do kadej przestrzeni — uwielbia nieść radość podczas szalonych zabaw, jak i tuż przy łku przechowywać przygody zamknite pomidzy okładkami książek.

Galopem po nowe umiejtnoci, czyli trening motoryki

No tutaj nie ma miejsca na wtpliwoci. Samodzielna obsługa tego typu mebelka to doskonały pierwszy trening motoryki duej, jak i odpowiedzialnoci za porzdek panujcy w regale. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wane jest jak najwczeniejsze opanowanie tych umiejtnoci, dlatego Lucy, podkuta na cztery kopyta, wyczesana, osiodłana, czeka na swojego nowego właciciela.

76 cm
70 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 510,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

Zdrowa jak ko, czyli o bezpieczestwie

Mimo tego, e konie są dzikie sercem i nigdy do koca oswojone, w przypadku Lucy moemy pewnośće ten wyjtkowy regał moe być samodzielnie obsługiwany przez dziecko już od najmłodszych lat. Jak na konia przystało, w zwizku z jego budową ciężko go zwalić z nóg, a zaokrglone krawdzie dają regałowi +100 do bezpiecznej zabawy.

Podróż szlakiem, ku zachodzcemu słocu, samodzielnoci i niezalenoci

Do opieki nad naszą Lucy wystarczy para małych, dziecicych rczek, które mogą (a nawet powinny!) codziennie „czesa” jej falowaną grzyw. Lucy, w ramach wdzicznoci, pomieci wiele dziecicych skarbów, a dziki temu, e jest niskim mebelkiem, skarby te pozostają w stałym zasigu dziecka, kształtujc jego niezaleność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji i działaniu.

Koń na medal: Estetyka i jakość wykonania

Mimo tego, e Lucy swoje rebice lata ma już dawno za sob, to na pewno, za sprawą wysokiej jakoci wykonania oraz uytych materiałów, pozostanie towarzyszem dziecka na długie lata. Lucy lubi być gwiazdą kadego pomieszczenia, przykuwa uwagę nie tylko dzieci w kadym wieku (potwierdzone wieloma westchnieniami i piskami zachwytu), ale take dorosłych, którym zdarza się wypoyczanie Lucy do aranacji swoich wntrz.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF