Previous
Next

Auto Louis

Gotowi na przegld książek?

Zarówno kady kierowca, jak i mól książkowy, doskonale wie, e co jakiś czas przychodzi pora na przegld, czy to samochodu czy ukochanych, po stokroć przewertowanych książek. Wtedy Louis wjeda do akcji oferujc wszystko to co najcenniejsze i najblisze dziecicemu sercu.

Kierunek: samodzielność

Droga ku dziecicej samodzielnoci wcale nie musi być krta ani wyboista. Pozwól, aby w Twoim domu zaparkował Louis - model zaprojektowany pod najmłodszych uytkowników. Niepotrzebne bdzie prawo jazdy, wystarczy chęć dobrej zabawy i regał wyposaony w ulubione zabawki Twojego dziecka. Ten nisko zawieszony cud motoryzacji sprawi, e wszystko czego potrzebuje Twoje dziecko do zabawy, bdzie w zasigu jego rk.

45 cm
75 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 450,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

Tu nie ma drogi na skróty

Projektujc nasze regały i doskonalc produkty, na kadym etapie stawiamy na najwyszą jakość wykonania i uytych materiałów. Nie idziemy na skróty, bo wiemy jak wana jest trwałość tworzonych przez nas mebli. Zaley nam na tym, aby nasze regały były meblami wielopokoleniowymi, wdrujcymi midzy pomieszczeniami, domami, oraz eby zmieniały swoje zastosowanie i zawartość, wraz ze swoim włacicielem. Nie byłoby to moliwe bez części... tzn. materiałów najwyszej jakoci, dobranych tak, aby regał posłuył równie długo, jak nie dłuej niż prawdziwe auto!

Louis w pakiecie z OC

OC (Oczywicie Cudowny) Louis został zaprojektowany tak, aby nie stawać na drodze bezpieczestwa dziecicych zabaw. Jego konstrukcja, opływowy kształt, 320 wyimaginowanych koni mechanicznych, gładki lakier, solidne zawieszenie, zaokrglone krawdzie i stabilność sprawiaje idealnie sprawdzi się nie tylko jako pierwsze auto w garażu Twojego dziecka, ale i pierwszy regał na książki czy skrzynia na skarby.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF