Previous
Next

Domek Ville

Wszdzie dobrze, ale z domkiem najlepiej

Tym razem przedstawiamy coś dla fanów klasyki, czyli regał na książki i zabawki w kształcie domku, który, w nieco odwieonej wersji, pojawił się na nowo w naszym sklepie. Ten mebelek zdążył już skraść Wasze serca.

Z miłoci do minimalizmu

Mebelek wystpuje nie tylko w prostym minimalistycznym kształcie, ale take w kolorze uniwersalnej bieli, przywodzc na myl domki na prerii z klasyki amerykaskiej literatury. 

Po stopniach ku samodzielnoci

Nasze mebelki Smallbox, są praktyczne i mogą być uytkowane samodzielnie przez najmłodszych uytkowników. Solidna, stabilna konstrukcja, oraz niewielka wysokość, umoliwiają dzieciom bezproblemowe siganie, po wszystkie skarby.

45 cm
55 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 320,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

Ciepło domowego ogniska i... bezpieczestwa

Doskonale wiemy jak wana jest dla rodziców troska o bezpieczestwo dzieci. Dlatego też tworzymy mebelki, które mają nie tylko wyglda, ale spełniać wszystkie standardy bezpieczestwa. Villie, tak jak i pozostałe produkty Smallbox, został stworzony z solidnych materiałów i pomalowany przy uyciu nietoksycznych farb. Zadbalimy o to, aby wszystkie powierzchnie były gładkie, a krawdzie zaokrglone, tak, aby nic nie zagraało małym rczką sigajcym po zawartość regałów.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF