Z zamiłowania do projektowania

Marka Sleep&fun działa na polskim rynku nieustannie od 8 lat, na przestrzeni których niejednokrotnie udowodniliśmy, że mebelki do pokoi dziecięcych to nasz konik (i to taki z tych bardziej szalonych). Jako, że w naszych szeregach, od pomysłodawców, poprzez projektantów, aż po wykonawców, działa prężnia armia rodziców, doskonale znających potrzeby (i marzenia) dzieci w każdym wieku, możemy z dumą powiedzieć, że wszystkie mebelki tworzone przez nas, spełniają nie tylko niezbędne normy, ale także te znacznie bardziej rygorystyczne (i spędzające sen z powiek) wymogi najmłodszych testerów.

Na co dzień obserwujemy, jak kluczowe dla dzieci jest poczucie sprawczości, bycia połączonym z przestrzenią, w której rozwijają się, bawią i uczą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ich własny pokój, który tworzą razem z rodzicami, jest wyjątkowym, małym światem, przestrzenią w której mają czuć się bezpiecznie i pewnie.

Sleep&Fun to nie tylko meble, ale i sposób na kreowanie dziecięcej, jak i wspólnej, przestrzeni, która ma stanowić bazę dla dziecięcego poczucia bezpieczeństwa, niezależności i pewności siebie (godnej posiadacza mebelkowego mini zoo czy własnego drewnianego auta).

Najpierw sleep, potem fun

Nazwa Sleep&fun nie jest przypadkowa. Od zawsze stawiamy na wielofunkcyjność projektowanych mebelków, których głównym zadaniem jest godnie służyć oraz spełniać potrzeby i oczekiwania dzieci w różnym wieku. Za sprawą minimalistycznego stylu, zastosowanych kolorów oraz jakości użytych materiałów, nasze meble posłużą nie tylko jako regał na książki w sypialni Twojego dziecka, ale także jako uniwersalny schowek na cenne skarby, najukochańsze (w tej chwili) pluszaki oraz zabawki. Są to mebelki których naprawdę nie będzie trzeba chować w pokoju dziecka, przed wizytą gości i chociaż meble SmallBox to wspaniałe wyposażenie każdej sypialni i bawialni, to idealnie wpasują się do wszystkich pomieszczeń w domu.

Bajecznie bezpiecznie

Ze względu na wysoką jakość wykonania oraz trwałość, nasze mebelki polecają się dla nawet najmłodszych dzieci (pies Clark kazał przekazać, że on poleca się podwójnie). Mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka, wszystkie produkty, wraz z użytymi przy ich tworzeniu farbami i lakierami, spełniają europejskie standardy oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty dotyczące bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Każdy z mebelków, zanim opuści fabrykę i powędruje do swoich nowych właścicieli, sprawdzany jest skrupulatnie w kierunku idealnie wygładzonych powierzchni, zaokrąglonych krawędzi oraz... pozytywnego nastawienia! Koń Lucy podkuwany jest na świeżo, pies Clark skrupulatnie wyczesywany, łabędźica Chloe ma olejowane piórka, dinozaur Charlie zapewniany jest, że najbliższy Ziemi meteoryt jest od niej oddalony o wiele, wiele lat świetlnych. Auto Louis przechodzi gruntowny przegląd podzespołów i lakieru, a żyrafa Charlotte dostaje zapas listków na drogę. Upewniamy się czy domkowi Villie nie brakuję piątej i szóstej klepki, natomiast chmurce Stormy radzimy rozładować burzliwe myśli przed drogą.

W samodzielności ku dorosłości

Nasza kolorowa kolekcja SmallBox zostały zaprojektowane tak, aby wspierać samodzielność i niezależność najmłodszych członków rodziny. Jednym z kluczowych aspektów, który to umożliwia, jest dostosowana wysokość mebli do dziecięcych potrzeb. Mebelki te są niskie, co pozwala maluchom swobodnie sięgać po zawartość, niezależnie od tego, czy są to książki, zabawki czy inne skarby. Dzięki temu dzieci nie muszą prosić dorosłych o pomoc, co buduje ich poczucie niezależności (a rodzicom, nie ukrywajmy, daje odrobinę wytchnienia :).

Dodatkowo, nasze mebelki charakteryzuje stabilna i bezpieczna konstrukcja. Wykonane są z trwałych materiałów, które wytrzymują codzienne, nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Meble te są także atrakcyjne dla dzieci dzięki ciekawym kształtom i przyjaznym kolorom, które zachęcają dzieci do korzystania z mebelków i sprawiają, że stają się one integralną częścią dziecięcego pokoju.

Korzystanie z naszych mebli wspiera niezależność dziecka w wielu aspektach życia. Dzieci mogą samodzielnie wybierać książki czy zabawki, co rozwija ich poczucie odpowiedzialności za własne potrzeby. Jest to wartościowa lekcja, która umożliwia dziecku branie odpowiedzialności za swoje rzeczy i przestrzeń, dzięki czemu przygotowuje je do dorosłego życia.

Mebelki łatwe w montażu — obiecujemy!

Nasze mebelki są tak łatwe w montażu, że spokojnie możesz porzucić w niepamięć traumę jak stąd do Szwecji. Składanie ich jest tak proste, że gdyby nie fakt, że KTOŚ uparł się, aby załączyć instrukcję (pozdrawiamy Cię Chloe) to byśmy nawet na to nie wpadli. Meble SmallBox składa się tak łatwo, że gdyby Twoje dziecko miało wystarczająco dużo siły żeby podnieść regał to zrobiłoby to za Ciebie.

Ołówki w dłoń! — Indywidualny projekt pokoju dziecięcego na zamówienie

Tadam! Jeżeli jeszcze nie wiedziałeś, to już wiesz o nas wszystko — niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę: projektowanie pokojów dziecięcych. Więc, jeśli brak Ci czasu na przebrnięcie przez niezliczone inspiracje pokojów dziecięcych na Pinterest, nie potrafisz zdecydować się widząc kolejną fantastyczną tapetę w lisy, zaraz obok wystrzałowej kołdry w rakiety, czujesz narastający niepokój na myśl o wyborze koloru farby, wahając się pomiędzy „Morelowym szaleństwem”, a „Słońcem Ekwadoru”, albo po prostu lubisz nasz styl i masz do nas zaufanie, to koniecznie zajrzyj do zakładki Zamów projekt pokoju dziecięco.

Dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć na temat naszych usług projektowania pokoi dziecięcych oraz poznaj dostępne warianty cenowe różniące się od siebie zakresem usług. W razie pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!