Previous
Next

Dino Charlie

Nie tylko dla arystokracji, czyli meble do wszystkich wntrz

Zaprojektowany przez nas regał Dino Charlie idealnie sprawdzi się zarówno w najbardziej kolorowym dziecicym pokoju na całym osiedlu, jak i w ultra minimalistycznym otoczeniu.

Samodzielność wiecie dinozaurów

Kady kto ogldał choć jedną część Parku Jurajskiego, doskonale wie, e dinozaury + dzieci = samodzielność (i odrobinę stresu, ale spoiler alert! wszystko dobrze się koczy). Dziki niewielkiej wysokoci mebli oraz ich budowie, dzieci od najmłodszych lat mogą w pełni samodzielnie korzystać z regałów, które idealnie sprawdzą się do przechowywania książek (nie tylko o dinozaurach), czy najukochaszych zabawek, które zawsze muszą być pod rką. 

76 cm
71 cm
39 cm
Materiał:

lakierowana płyta MDF

Dostępny kolor:

Dany mebelek dostępny jest w jednej opcji kolorystycznej

Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Czas od momentu wpłynięcia płatności

1 510,00 zł
Brutto

Dodatkowo...

To nie „Park Jurajski”, czyli o prawdziwym bezpieczestwie

Doskonale zdajemy sobie spraw, jak wane jest bezpieczestwo rodowiska domowego, w szczególnoci pokoju dziecicego, dlatego wykonane przez nas meble (w odrónieniu do niektórych wtpliwie bezpiecznych instalacji w oryginalnym i kadym kolejnym Parku Jurajskim), sprawiaje Twoje dziecko jest bezpieczne i moe oddać się beztroskiej zabawie pod opieką naszego Charliego. Zaokrglone krawdzie oraz sprawdzone, przyjazne dzieciom materiały z których wykonany został regał, to gwarancja bezpiecznej zabawy. Natomiast sam dinozaur jest rolinoerny, tak dla pewnoci.

Kto jak nie dinozaur, najwiksze i najmasywniejsze zwierzę ldowe, yjce kiedykolwiek na naszej ziemi, idealnie sprawdzi się jako porzdne wsparcie dla niepewnie stpajcych nóek i pragncych dokonać wszystkiego tu i teraz rczek? Odkładajc na bok imponujce rozmiary, nasz Charlie mocno interesuje się jogą i rozwojem duchowym, a równowaga to jego drugie imi.

Kurier (meble do samodzielnego montażu) 19 zł

Łabędź - pobierz PDF

Koń - pobierz PDF

Pies - pobierz PDF

Żyrafa - pobierz PDF 

Chmura - pobierz PDF 

Domek - pobierz PDF

Auto - pobierz PDF

Dino - pobierz PDF